Prihlásenie

Vianoce sú záťaž na rozpočet. Poradíme, ako kúpiť všetko potrebné výhodnejšie

Vianoce sú záťaž na rozpočet. Poradíme, ako kúpiť všetko potrebné  výhodnejšie

Blížiace sa Vianoce sú obdobím zvýšeného náporu na rozpočet. Treba si vyčleniť peniaze nielen na nákup vianočných darčekov. Okrem nich treba počítať s nákupom potravín, vianočných ozdôb, stromčekov a ďalších nevyhnutných sprievodných vecí. Dobrou správou je, že pri kúpe každej jednej položky môžete ušetriť. Neveríte?


Ušetrite pomocou digitálnych poukážok eVoucher od Cashback World

Nákupné poukážky poznáme všetci. To, že sú medzi Slovákmi obľúbené, ukázal aj starší prieskum, podľa ktorého ich až 89 % opýtaných označilo za dobrú vec pre zákazníka. Pozitívom je, že medzitým prišla na trh digitálna nákupná poukážka eVoucher. Dá sa nielen ľahko kúpiť, ale aj použiť na nákup všetkého potrebného iba za pomoci smartfónu. Už viac ako dvadsiatka veľkých značiek na Slovensku ponúka eVouchery cez systém medzinárodného nákupného spoločenstva Cashback World. Sú medzi nimi napríklad TESCO, Parfumérie Douglas, Fan Parfumérie, Nay, Electronics či Martinus. A keďže medzi najčastejšie vianočné darčeky patrí hlavne oblečenie, hračky, kozmetika, elektronika a knihy, je jasné, že pomocou eVoucherov môžete kúpiť čokoľvek z uvedeného. A nielen to, prostredníctvom eVoucherov môžete kúpiť aj menej tradičné vianočné darčeky, napríklad dovolenku. eVouchery od Cashback World sa totiž dajú uplatniť aj v cestovných kanceláriách AEOLUS a Travel Net. Možností je však oveľa viac, predajcov s ďalším zaujímavým sortimentom, kde možno kupovať pomocou eVoucherov nájdete tu, spolu s návodom, ako sa dajú kúpiť a platiť nimi za tovar. Podmienkou je stať sa členom Cashback World. Je to jednoduché a bezplatné, zaregistrovať sa môžete na cashbackworld.com alebo priamo u niektorého zo zmluvných predajcov.


Získajte cashback za každý nákup

eVouchery však nie sú jedinou možnosťou výhodných nákupov. Ako zákazník Cashback World môžete nakúpiť výhodnejšie nielen vianočné darčeky, ale čokoľvek, čo na Vianoce potrebujete. Stromček, vianočnú výzdobu, baliaci papier, ale aj potraviny, ktoré tvoria veľkú časť vianočných výdavkov. Pri každom nákupe u ktoréhokoľvek zo zmluvných predajcov Cashback World získavate cashback, teda časť zo zaplatenej sumy sa vám vráti späť na účet. Súbežne s tým získate aj tzv. Shopping points, teda body, ktoré môžete neskôr využiť na ďalšie výhodné zľavy. Podobne ako v prípade eVoucherov, tak aj tu platí, že pre získanie cashbacku musíte byť členom Cashback World. Všetko potrebné, vrátane potravín, môžete následne výhodne zakúpiť osobne v predajniach ktoréhokoľvek zmluvného partnera Cashback World na Slovensku alebo online. Ako člen medzinárodného nákupného spoločenstva Cashback World máte možnosť využiť služby nielen zmluvných predajcov na Slovensku, ale ďalších, približne 140 000 zmluvných  predajcov v 48 krajinách sveta.

 

Vianoce nie sú o nakupovaní. Avšak platí, že včasné, pohodlné a cenovo výhodné nákupy prispejú k tomu, aby ste Vianoce napokon prežili v pokojnej atmosfére.


O Cashback World:

Medzinárodné nákupné spoločenstvo Cashback World ponúka atraktívne nákupné výhody (Cashback a Shopping Points) zákazníkom, ktorí chcú ušetriť pri svojich nákupoch v kamenných obchodoch použitím Cashback karty alebo online. Okrem toho ponúka predajcom jednoduchý a inovatívny vernostný program, ktorý im umožní stať sa súčasťou tohto nákupného sveta. Cashback World je v súčasnosti aktívny na 48 trhoch. 14 miliónov jeho zákazníkov členov si užíva nákupné výhody u približne 140 000 obchodných partnerov na celom svete.

Nehlasované
Vianoce sú záťaž na rozpočet. Poradíme, ako kúpiť všetko potrebné  výhodnejšie